טפטים לעסקים בעיצוב מרשים

 
לפני כמה עשורים, היה נהוג לעצב קירות באמצעות טפטים. בשנים האחרונות, הטפטים חזרו לאופנה בגדול והיום, ניתן לראות טפטים לבית, טפטים לעסקים, לחדרי ילדים ואפילו מדבקות מעוצבות לוויטרינות של חנויות. את הטפטים, ניתן ליישם על קירות המשרד. תעלו לבחור בין קיר  דומיננטי או להדביק טפטים על כל קירות בית העסק או המשרד. הטפטים יוצרים אווירה מיוחדת בהתאם לצרכי העסק והמיתוג שלו. תוכלו להעביר מסרים שונים, להציג את מוצרי בית העסק ועוד. אמנם קיימים טפטים מוכנים כשיש עליהם דוגמאות וטקסטורות שונות ואפילו חומרי גלם שונים, אם טבעיים או אם סינטטיים, אך היום, ישנן חברות אשר בהחלט ניתן להזמין טפטים בהתאמה אישית על פי הזמנת הלקוח וטעמו האישי.
 

עיצוב ודקורציה עם מסר אישי לכל בית עסק עם טפטים מדבקות קיר

המשרדים שהיו   מעוצבים עד לפני כמה שנים, היו בעלי קירות לבנים ובעיצוב בנאלי, אך עם השנים העיצוב של העסקים, החברות והמשרדים, הפכו לחדשנים יותר. בשנים האחרונות, תחום העיצוב התפתח ומעצבי פנים רבים מעצבים את העסקים השונים, כאשר הם נותנים דגש על עיצוב הקירות, באמצעות טפטים לעסקים שיש בהם אמירה , על פי התחום שבו עוסק בית העסק. קחו לדוגמא משרד פרסום, חנות, משרד רואי חשבון או משרד אדריכלים, כאשר העיצוב של הקירות באמצעות הטפטים, יהיה שונה בהתאם לתחום העיסוק. זהו למעשה פתרון זול ומשתלם במיוחד. ניתן יהיה לשלב  בין טפטים ומדבקות קיר . טפטים בבית העסק, יכולים ליצור מראה נפלא, כאשר בעל העסק מקבל בבית העסק לקוחות ומעוניין ליצור את הרושם החיובי הרצוי  לו.
 

קריטריונים לבחירה נכונה של חברה המשווקת ומתקינה טפטים

על מנת להיות בטוחים בבחירה הנכונה שלכם, יש למצוא חברה מוכרת המייצרת טפטים מזה שנים ללקוחות מרוצים. חברת טפט בקליק נוסדה בשנת 2015 ומעסיקה דפסים מקצועיים ובעלי ניסיון של שנים. והיא מתמחה בהדפסה של מדבקות וויניל ובהזמנה אישית של הלקוח. ניתן להזמין טפטים המתאימים לקירות משרדים, טפטים לעסקים וויטרינות לחנויות ולמגזר הפרטי. ניתן להזמין טפטים עם התקנה מקצועית, כך שתהיו בטוחים כי העבדה נעשית על הצד הטוב ביותר ובאופן מקצועי. המחירים של החברה הינם אטרקטיביים. החברה ביצעה פרויקטים לחברות גדולות אשר ממליצות עליה בחום כגון: ג'יג'י קוסמטיקס, מכבי פיקס ת"א, חברת מי ננה בגדי תינוקות, רונן חן ועוד. האספקה מתאפשרת גם לבית הלקוח או לבית העסק בזמן קצר.

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק