ניר שרף - מעצב גרפי, מעצב אתרים 


כל שירותי העיצוב גרפי ופרסום 360 - תחת קורת גג אחת !

​​​​​​​ברוכים הבאים לתיק העבודות שלי,
שמי ניר שרף, מעצב גרפי כבר למעלה מ- 10 שנים. במהלך השנים הללו השתתפתי וניהלתי מגוון פרוייקטים לעסקים בכל התחומים ולכל סוגי העסקים: חברות ביטוח, רואי חשבון, רופאים מומחים ומנחתים אסתטיים, יבואנים, חנויות מקוונות, חיות מחמד, תעשיית הרכב, עורכי דין, אטרקציות, אופנה, תזונה מזון ומה לא?

במקביל תמיד שאפתי ללמוד את הכלים החשובים והמעודכנים ביותר, תוסיפו לזה את כישרון העיצוב שלי וביחד הפכתי למכונה שמייצרת לעסקים קטנים ובנוניים, מקדמי אתרים, משווקים, מפיקים ומשרדי פרסום ודוגיטל בעיקר אתרי אינטרנט, חנויות מקוונות, דפי נחיתה וגם מערכות מורכבות והכל מולי, בלי להתרוצץ בין גרפיקאי למתכנת למנהל פרוייקט... הכל מולי בחברות לטווח הארוך.

השירות הכי טוב שאני מציע הוא: "מיתוג 360 לעסקים", שירות זה מציע פתרון לעסקים חדשים ועסקים קיימים שעדין לא נראים מספיק טוב. בתהליך זה אני מאפיין את העסק וקהל היעד שלו ומציע במיוחד בשבילו כל מה שהוא צריך במהירות, אחידות, יעילות, עם ליווי והדרכה בסיסית לתפעול ורישום בכל המקומות הרלוונטיים. כל זה נעשה בשיטה יחודית שפיתחתי בה אני מוביל את הפרוייקט וכל מה שנשאר לכם זה רק לענות על כמה שאלות ולאשר. לאחר האיפיון אני מציע בד"כ: לוגו, אתר, פייסבוק ואינסטא, כ.ביקור, פלייר, פולדר, רולאפ, שלטים וטפטים, כ.ביקור דיגיטלי, רישום בוויז, גוגל, טריפאדווזר וכל מה שצריך והכל מולי, בלי לשלם הון, בלי לחכות המון, בלי להתרוצץ, זבאנג וגמרנו צפו בעסקים שכבר נהנים מחבילת ה-360 שלי

בנוסף אני מעניק שירותים רבים ומגוונים כגון: מיתוג ולוגועיצוב ובניית אתרים, דפי נחיתה וחנויות און-ליין, עיצוב וקידום ברשתות חברתיות, כרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים, מודעות, שלטים, רול אפ, הזמנות, כרטיסי ברכה, באנרים סטטיים ובאנרים אנמטיביים לאינטרנט, עיצוב ממשקים עבור אתרים, אפליקציות לסמארטפונים, תוכנות מחשב, עריכת מצגות לאירועים, מצגות תדמית עבור עסקים, איור, צילום העסק ומוצריו, עיצוב אריזות וכל מה שקשור לפרסום.

 

מעצב גרפי מהיר, דייקן ויודע ליצור מודעות שמניעות לפעולה.

אם אתם אכן מעוניינים להראות טוב בעיני קהל היעד שלכם במקום להשקיע בפרטים אחרים ושוליים בלי סוף, כדאי להשקיע באדם המקצועי והנכון, היות וחבל שיפסלו אתכם על כך. כדאי לדעת, כי עסקים הם ממש כמו אנשים, כפי שהבגד עושה את האדם, כך האתר או העיצוב שלכם יראה לקהל היעד מי אתם. העבודה איתי הינה לטווח ארוך ואני מלווה עסקים רבים הרבה שנים. אהיה זמין בכל עת ואשמח לייעץ לכם בכל נושא, להבדיל מ"חברות" לבניית אתרים, היחס הינו אישי, מולי, זה אני!.